Продаж плівок та нетканих матеріалів, послуги порізки плівок та нетканих матеріалів різної складності

*Продаж плівкових матеріалів зі складу — BOPP (поліпропіленова плівка прозора, перлинна, металізована), РЕТ (прозорий, металізований).

Плівка готова як до кінцевого використання готового продукту (упаковка/фасування та інше), так і до використання в переробку – виробництво упаковки різної складності, таких як нанесення друку, зварювання на пакувальних або фасувальних лініях, ламінування з плівкою, папером або фольгою та інше .

*Порізка плівки у формат замовника шириною від 3,5 см., працюємо з плівками BOPP (прозорий, перлинний, металізований), РЕТ (прозорий, металізований), СРР.

Порізка плівок проводиться для підготовки сировини до подальшого використання форматних плівок у виробництві – пакувальні лінії, фасувальні лінії, ламінування, друк

*Порізки спанбонда, смс, мельтблауна та інших у формат замовника шириною не менше 2,5 см., максимальна ширина до порізки 3200 мм.

Спанбонд, мельтблаун, смс та подібні мають велике коло застосування в медицині (виготовлення одноразових масок, простирадл, халатів та іншого), будівництві (як покривний матеріал для дахів, дренаж, використовується для захисту утеплювача та інше), косметології (виготовлення гігієнічних прокладок, памперсів) , серветок та інше)

*Послуга згортання та перемотування плівок та спанбонду, максимальна ширина до згортання 1600 мм.

Робимо порізку плівок, спанбонду, смс та інших подібних матеріалів різної складності, включаючи великі діаметри намотування та ширини рулонів.