Про нас

Компанія «Пекінг Трейд Групп» є виробником гнучких пакувальних матеріалів у м. Київ. Маючи закінчений цикл виробництва, компанія є конкурентоспроможною в ціноутворенні і має можливість скоротити час виробництва до мінімуму.

Наші фахівці, з багаторічним досвідом роботи у сфері упаковки, можуть виконати замовлення з максимальним рівнем складності, а за необхідності розроблять та впровадять нові технології у виробництві упаковки, допомагаючи замовнику реалізувати нові проекти. При потребі, здійснять тестування нашої продукції (упаковки) на обладнанні замовника з винесенням рекомендацій щодо використання та налагодження обладнання замовника.

На сьогодні ми виробляємо наступну продукцію та послуги:

Плівкові матеріали та спанбонд (акваспан, смс, і так далі)

* Продаж плівок та нетканих матеріалів зі складу – дрібним та великим оптом

(Плівка поліпропіленова прозора (плівка БОПП, плівка BOPP), товщина 15, 20, 25, 30, 35, 40 мкм, Плівка СРР, товщина 23, 25 та 30 мКм, Плівка ПЕТ (PET), 12 мКм, БОПП, BOPP), товщина 15, 20, 25, 30, 40 мкм)

* Порізка плівкових матеріалів та нетканих матеріалів (спанбонд, акваспан тощо) зі складу та з давальницької сировини – беремося за порізку будь-якого обсягу та складності

* Перемотування та згортання плівкових та нетканих матеріалів – виконання замовлення в мінімальні терміни.

Друк на плівці/спанбонді

* Друк зображення (дизайну замовника, логотипу тощо) на плівці та спанбонді (як рулонна продукція так і готові пакети з печаткою).

Є можливість друкування малими тиражами.

Виготовлення пакетів із плівкових матеріалів

* Виготовлення поліпропіленових пакувальних пакетів (простих, з клейким клапаном, з єврослотом (європідвіс для підвішування пакета на вітрині), пакети з підворотом, просіченням, перфорацією і т.д.)

Наші пакети мають єврошов, що дає можливість використовувати пакети для пакування харчової продукції, оскільки вони, на відміну від пакетів зі струнним швом, не мають запаху плавленої плівки.

Також, шов на наших пакетах має підвищену міцність, у зв’язку з чим усуваються ризики розриву пакета по шву і немає додаткової потреби використовувати товщі матеріал, що позитивно позначається на вартості пакета для клієнтів.


Наша мета – Розвиток бізнесу наших клієнтів, на роботу з якими ми завжди відкриті!